eRocket koppelen aan jouw account
Wanneer we starten met Multi Funnel Marketing, willen wij gekoppeld worden aan verschillende tools. Deze handleiding hoort bij de overzichtspagina: koppelen eRocket.
Google Tag Manager koppelen
Als eRocket willen we graag gekoppeld worden aan jullie Google Tag Manager account. Met Google Tag Manager kun je eenvoudig dingen op de website implementeren zonder dat hiervoor de broncode van de website aangepast hoeft te worden. Zo kunnen we met deze tool experimenten opzetten, B2B rapporten genereren, een chatfunctie instellen, een Facebook pixel koppelen en meer. Het kan zijn dat je op dit moment nog geen Google Tag Manager account hebt. Wanneer dit het geval is, kunnen wij deze voor je aanmaken en je toegang geven. Heb je al wel een account? Dan willen we je vragen om ons een toegangsverzoek te sturen.
Je kan de stappen in de video zien of ze doorlopen via onderstaand stappenplan.
- Log in op Google Tag Manager
- Klik op het gewenste account
- Ga in de linkerkolom naar gebruikers beheren
- Klik rechtsboven op het kruisje om een nieuwe gebruiker toe te voegen
- Voeg het email adres: erocketnl@gmail.com toe
- Vink beheerder aan en klik bij containerrechten op alles instellen
- Klik hier op publiceren, zodat alle hokjes automatisch aangevinkt worden
- Klik vervolgens op uitnodigen om ons een uitnodiging te sturen
Is het gelukt? Geef ons dan een seintje, zodat we de uitnodiging kunnen accepteren. Bedankt!
Heb je hulp nodig bij het koppelen van de accounts?
Lukt het koppelen van de accounts niet? Neem dan contact met ons op en dan kijken we mee. Het kan zijn dat je niet alle rechten hebt en dat een webbouwer hierbij moet helpen. Je kunt ons bellen op 076 782 0560 of ons aanspreken via de chat.
