eRocket x Hypotheek Visie genomineerd voor Dutch Search Awards

Dutch Search Awards

Dit jaar hebben wij voor het eerst meegedaan aan de Dutch Search Awards, en met succes! Onze case met Hypotheek Visie is genomineerd in de categorie Beste SEA ChatGPT campagne. Wij zijn onwijs trots! 💪

De Dutch Search Awards

DSA is dé awardshow in ons vakgebied. Wij vinden deze prijs extra bijzonder omdat de genomineerden worden bepaald door een vakjury. Die vakjury bestaat uit 100 marketeers die met veel passie en kennis alle cases hebben bekeken.

Stem eRocket naar de prijs voor Beste newcomer!

eRocket is genomineerd als Beste newcomer! Jij kunt ons helpen om deze prijs te winnen. Via dit formulier kun je stemmen. We zijn je eeuwig dankbaar als je bij vraag 4 op eRocket wilt stemmen!

1 december

En nu? Op naar de uitreiking op 1 december en fingers crossed!

Meer uit online marketing halen?

Wij presenteren graag de kansen die wij zien.

575% meer e-commerce omzet voor Exxcellent met social media

Exxcellent is een perfect voorbeeld van hoe wij graag samenwerken met onze klanten. Goede communicatie, vertrouwen en een groeistrategie op maat. Met social media campagnes realiseren we 15.741% meer omzet.