eRocket staat weer in de FONK150 Best Agencies van 2024!

Yes, onze klanten beoordelen ons met maar liefst een 8,74! Daar zijn we mega trots op!

6 november 2024

Leestijd: 1 minuten

eRocket staat weer in Fonk150 Best Agencies 2024

De FONK150 Best Agencies van 2024 zijn bekend en eRocket heeft voor het derde jaar op rij een prachtige plek in de lijst bemachtigd! Onze klanten hebben ons namelijk beoordeeld met een 8,74. En daar zijn wij natuurlijk onwijs trots op!

Fonk150?

FONK maakt dé bureaulijst van het jaar: een weerspiegeling van de bureaus met de meest tevreden opdrachtgevers van Nederland. Dit jaar waren er meer bureaus dan ooit die streden om een plek in de lijst. Dat maakt dat wij nog blijer zijn met onze beoordeling.

Meer weten?

Wil je meer weten? Over deze prestatie óf hoe wij online marketing voor jouw bedrijf inzetten? Neem contact met ons op en we helpen je graag verder.

Online marketing Hypotheek Visie

Hypotheek Visie: van Google Ads-leads naar omzet uit GEO

Hypotheek Visie is een franchiseorganisatie met ruim 60 vestigingen. De hypotheekadviseurs bieden 100% onafhankelijk advies en verzorgen maatwerk oplossingen voor hun klanten. Arianne en Wessel werken samen met de marketing- en communicatieafdeling van Hypotheek Visie. Lees meer over onze samenwerking.