Ryan Mulder

Het ondersteunen bij alle aspecten van online marketing met een scherpe focus op groei & verbetering is wat ik het liefste doe. Vooral e-mailmarketing, social advertising, SEO en webshopoptimalisatie spreken mij aan. Transparantie en begrijpelijke communicatie staan bij mij centraal, zodat online marketing voor iedereen helder is. Data en inzichten zijn een open boek, want alleen zo behalen we samen de beste resultaten.

Online marketeer

Ryan Mulder

Hallo, ik ben Ryan (spreek je uit als ri-an)!

Na vijf jaar aan de klantzijde in online marketing van de horeca en mode, was het tijd om mijn kennis verder te verdiepen in de snel veranderende wereld van online marketing. Het kleinschalige, persoonlijke en transparante karakter van eRocket sprak me direct aan en daarom ga ik vol enthousiasme aan de slag. Mijn ervaring aan de klantzijde helpt me om écht in de huid van onze klanten te kruipen. Ik begrijp hoe de operatie loopt en waar je op de werkvloer tegenaan loopt.

Ik noem mezelf een omzet- en data-gedreven allround marketeer. Want met de juiste data-inzichten kun je écht impact maken om een groei te realiseren. Ik ga graag met je in gesprek om te sparren over de overall marketing performance van jouw organisatie, op een heldere en begrijpelijke manier. Zo zorgen we samen dat we precies weten hoe we jouw doelstellingen gaan behalen.

Nog even over mijn hobby’s! Naast mijn grote passie voor online marketing heb ik veel interesse in interieur. Het liefst struin ik alle kringloopwinkels en vintagemarkten af en pin ik er in mijn vrije tijd graag op los. Een andere grote passie? Horeca of ook wel gezegd, koffie! Na honderden kopjes te hebben gezet, kan ik mezelf bijna een echte barista noemen. En als ik niet bezig ben met marketing of koffie, dan ben ik op de tennisbaan, bij pilates of aan het hardlopen.